7/24 0539 601 82 79
SAMSUN VİNÇ KİRALAMA

Vinçler daha ziyade yükleme-boşaltma ve kaldırma işlemlerinde kullanılmak üzere istihdam edilmektedir.

vinç kiralama, kiralık vinç, En çok inşaat sektöründe, endüstriyel alanda ve imalat sanayinde ağır malzeme ve ekipmanların hareket ettirilmesinde kullanılmaktadır.

Vinç çeşitleri arasında en çok mobil vinç, sepetli vinç, vinçli kamyon, kule vinç çeşitleri kullanılmaktadır. Üstün manevra kabiliyetinde olan mobil vinçlerle çok ağır yüklerin kaldırılması, hareket ettirilmesi, yüklenmesi ve indirilmesi gibi zaman alan durumlar kısa sürede gerçekleştirilir. Vinçli kamyonlar ise alt yapı ve üst yapı çalışmaları, inşaat alanlarında yükleme ve boşaltma işleri, araç kurtarma ve çekme gibi işlemlerin yanı sıra, gerektiğinde taşıma işlerinde de kullanılmaktadır. Sepetli vinçler de yüksek yapıların cephelerinde boya, temizlik, montaj ve demontaj gibi işlerde, reklam alanında tabela işlerinde, çok yüksek yerlerde rüzgardan etkilenmeden çalışan kişilerin güvenli ve rahat bir şekilde çalışmalarına imkan sağlamaktadır.

Vinç kullanımına rağbetin arttığı bu dönemlerde vinç kiralama hizmeti de hızla gelişmiştir. Vinç kiralamanın daha avantajlı ve ekonomik olmasından dolayı birçok sektör tarafından tercih edilmektedir. Kırımlı Vinç bu ihtiyacınıza cevap vererek Mobil Vinç, Sepetli Vinç ve Forklift kiralayabileceğiniz en güvenilir yerdir. Vinç kiralama yöntemi ile sektörde öncü olması ve kaliteli makineleriyle önde gelen firmalardan olan Kırımlı Vinç ile irtibata geçebilirsiniz.

İlkadım San. Sitesi 53. Sok. No: 14 Kutlukent/SAMSUN
info@garantiisvinc.com - www.garantiisvinc.com
Bu sitenin tüm hakları saklıdır.
Powered by Sis Teknoloji